Zdobywaj wiedzę przez internet

Kursy on-line EduKaPol Szkolenia

Stworzyliśmy nowoczesną platformę kursów on-line, dzięki której z łatwością możesz odnaleźć kurs o interesującej Cię tematyce. Nieustannie wprowadzamy nowe kursy on-line obudowane materiałami video oraz materiałami do pobrania w formacie pdf, a nawet audio.

Do każdego kursu otrzymasz nielimitowany dostęp, dzięki czemu będziesz mógł skorzystać z materiałów kursowych w dowolnym dla Ciebie momencie!

Do każdego kursu on-line otrzymasz imienne zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu wraz z wykazem treści programowych!

Jak to działa?

To proste! Wybierz kurs, aby się z nim zapoznać

Następnie możesz wykupić dostęp do tego kursu za pomocą naszego sklepu internetowego. Płatność odbywa się w pełni online, a dostęp przyznawany jest automatycznie. Wszystkie kursy kupujesz jeden raz i już zawsze przypisane są do Twojego konta w naszej platformie. 

Zobacz wszystkie

Kursy On-Line

Czy wiesz, że... ?

Uruchomiliśmy również sklep internetowy, w którym znajdziesz użyteczne materiały edukacyjne. Za pomocą tego samego konta, którego używasz do kursów on-line możesz zamawiać karty edukacyjne, dostęp do naszych szkoleń stacjonarnych oraz wiele innych produktów.