Komunikacja z dziećmi, przyczyniająca się do spokojnego i pokojowego rozwiązywania konfliktów

Retransmisja bezpłatnego szkolenie on-line pt. “Komunikacja z dziećmi, przyczyniająca się do spokojnego i pokojowego rozwiązywania konfliktów”

Szkolenie odbyło się 05.03.2024 w ramach bezpłatnej transmisji na żywo organizowanej na facebook.pl/edukapol

Szkolenie on-line jest bezpłatne, lecz będzie możliwość otrzymania elektronicznego zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu w cenie 19 zł lub w wersji drukowanej z wliczoną przesyłką w cenie 27 zł.

Zaświadczenia wydawane są na podstawie rozporządzenia MEN z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2023 r. poz. 2738)

Program szkolenia:
– Jaki wpływ ma biostruktura mózgu na budowanie codziennej komunikacji z dzieckiem?
– Nawiązanie kontaktu z dzieckiem.
– Uznanie ważności uczuć.
– Strategie nawiązywania porozumienia z dzieckiem.

Szkolenie prowadzi mgr Karolina Pol.

Mgr Karolina Pol jest właścicielką firmy EduKaPol Szkolenia, organem prowadzącym i dyrektorką Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Od ponad 12 lat związana z edukacją – pracowała jako nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze. Pełniła także funkcję dyrektorki żłobka i przedszkola. Od 11 lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych i pomaga im wprowadzać innowacyjne metody edukacyjne. Spędziła ponad 2 000 godzin prowadząc szkolenia stacjonarne, a w kursach on-line jej autorstwa wzięło udział ponad 24 000 uczestników.

Karolina Pol jest laureatką prestiżowej nagrody czasopisma Business Woman&Life w kategorii „Lider wdrażania innowacyjnych metod edukacyjnych” oraz wyróżnienia Złote Orły Edukacji. Jako ekspertka była również zaangażowana w emitowany na antenie TVP program „Wielka Matura Polaków”. Na co dzień współpracuje przy redakcji i opiniowaniu podręczników, pomocy naukowych i innych materiałów dydaktycznych czy gier planszowych z wydawnictwami takimi jak Wydawnictwo PWN, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Babaryba, czy WSiP.

Poleć znajomym i udostępnij:

Karolina Pol

O prowadzącej:

Właścicielka EduKaPol Szkolenia
z wieloletnim doświadczeniem
w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych. Pomaga nauczycielom z całej Polski poznawać i stosować innowacyjne metody edukacyjne. Podpowiada jak zaplanować i zorganizować pracę określonymi metodami tak, aby prowadzone przez nauczycieli zajęcia były atrakcyjne, a ich efekty miały wpływ na efektywny
i zintegrowany rozwój uczniów.  

Najnowsze szkolenia:

Bądź na bieżąco: