WEBINAR Teczka pedagoga szkolnego - organizacja i dokumentacja pracy

Zapraszamy na webinar ekspercki pt. „Teczka pedagoga szkolnego – organizacja i dokumentacja pracy”

Webinar odbędzie się w środę 23.02.2022 w godz. 18.00-20.00.

100,00

Opis

Uczestnicy webinaru otrzymają:
▶️możliwość uczestnictwa w webinarze prowadzonym na żywo, w czasie którego będzie możliwość zadawania pytań;
▶️materiały w formie elektronicznej;
▶️dostęp do nagrania webinaru przez 3 dni;
▶️specjalny kupon rabatowy ze zniżkami na zakupy w naszym e-sklepie.

Każdy uczestnik webinaru otrzyma IMIENNE ZAŚWIADCZENIE O UCZESTNICTWIE W SZKOLENIU❣️

PLAN:
1. Powitanie i przedstawienie się
2. Pedagog szkolny – charakterystyka
• kwalifikacje
• rola i zadania wg rozporządzenia
3. Dokumentacja pedagoga szkolnego – dokumenty podstawowe
• plan pracy
• dziennik pedagoga
• dziennik innych zajęć
• indywidualne teczki uczniów
4. Zawartość indywidualnej teczki ucznia
5. Inne dokumenty i wykazy
6. Pedagog jako przewodniczący zespołu ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej
7. Współpraca
• z nauczycielami i innymi specjalistami
• z instytucjami
• z rodzicami
8. Podsumowanie

CELE:
Po szkoleniu uczestnicy:
• wiedzą jakie są wymagane kwalifikacje oraz zadania pedagoga szkolnego
• potrafią wymienić i opracować wymaganą dokumentację pedagoga szkolnego
• znają zawartość teczki ucznia
• mają wiedzę na temat innych dokumentów i wykazów prowadzonych przez
pedagoga
• wiedzą jaką rolę w zespole ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej pełni
pedagog szkolny i w jaki sposób poprowadzić spotkanie zespołu
• znają zakres współpracy pomiędzy pedagogiem szkolnym a nauczycielami, innymi
specjalistami, instytucjami i rodzicami.

👉Koszt uczestnictwa w dwugodzinnym webinarze to 100 zł.

Webinar prowadzi mgr Weronika Kmieciak.

Weronika Kmieciak z wykształcenia jest pedagogiem, pedagogiem specjalnym, katechetą, terapeutą zajęciowym. Pracuje w szkole podstawowej, gdzie uczy religii, jest pedagogiem szkolnym oraz prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego. Sprawuje opiekę nad Samorządem Szkolnym oraz Szkolnym Kołem PCK. Nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, wyzwań i możliwości ciągłego rozwoju. W pracy z uczniami wykorzystuje swoją pasję do muzyki, fotografii oraz zainteresowanie TIK.
Doświadczenie zawodowe zdobywała jako wychowawca w świetlicach środowiskowych oraz nauczyciel wspomagający ucznia z autyzmem. Od wielu lat jest kierownikiem różnych form wypoczynku (kolonie, obozy), co sprawia jej wiele radości i satysfakcji oraz pozwala budować relacje z dziećmi i młodzieżą. W obszarze jej zainteresowań naukowych leży teologia, poradnictwo, psychopedagogika, coaching.

WAŻNE! W dzień webinaru, osoby, które zapisały się i wniosły opłatę, otrzymają na adres e-mail link do logowania na webinar.
kontakt@edukapol.pl
693-602-744