Kiedy i w jakim celu stosować plany aktywności w edukacji dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi? 

Czy jako nauczyciel stajesz przed wyzwaniem skutecznego wspierania uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi? Chciałbyś poznać narzędzia, które mogą pomóc w lepszym zarządzaniu ich edukacją i rozwojem? Nasz kurs “Kiedy i w jakim celu stosować plany aktywności w edukacji dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi?” jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

  • Zrozumienie planów aktywności: Dowiesz się, czym są plany aktywności, jak je tworzyć i w jaki sposób mogą one wspierać rozwój uczniów ze SPE.
  • Praktyczne zastosowanie: Poznasz konkretne przykłady, które pomogą Ci wprowadzić plany aktywności do Twojej codziennej pracy.
  • Indywidualizacja nauczania: Nauczysz się dostosowywać plany aktywności do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego ucznia, co przyczyni się do poprawy efektywności nauczania.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest skierowany do nauczycieli, pedagogów, terapeutów i wszystkich osób zaangażowanych w edukację dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z edukacją specjalną, czy masz już doświadczenie – ten kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności.

Program szkolenia:

1. Kiedy potrzebny jest plan aktywności?

2. Jakie obszary funkcjonowania pomagają

nam rozwijać stosowane plany aktywności?

3. Rodzaje planów.

4. Zasady korzystania z planów aktywności.

W kursie on-line otrzymasz:

  • film z nagraniem webinaru w wymiarze 1 godziny zegarowej;
  • prezentację multimedialną;
  • IMIENNE ZAŚWIADCZENIE O UCZESTNICTWIE W SZKOLENIU w wersji elektronicznej.

Dostęp do kursu jest nielimitowany, co oznacza, że z materiałów można korzystać wielokrotnie w dowolnym czasie.

Istnieje możliwość dobrania do kursu drukowanego zaświadczenia, które przesyłane jest pocztą na wskazany w zamówieniu adres.

Autorka kursu on-line: mgr Agnieszka Setnikowska

Agnieszka Setnikowska na co dzień zajmuje się terapią osób z różnego typu niepełnosprawnościami oraz wsparciem ich rodzin w opolskim Centrum Rehabilitacji dla Dzieci. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym i nauczycielem wychowania przedszkolnego. Doświadczenie w pracy zdobywała w opolskich poradniach i fundacjach, zajmujących się terapią i diagnostyką osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Wiedzę i umiejętności doskonaliła pracując również jako asystent ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zarówno w szkole, jak i w przedszkolu. Z zamiłowania i pasji terapeutka, wdrażająca w swoją pracę filozofię pedagogiki Montessori.

Poleć znajomym i udostępnij:

Karolina Pol

O prowadzącej:

Właścicielka EduKaPol Szkolenia
z wieloletnim doświadczeniem
w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych. Pomaga nauczycielom z całej Polski poznawać i stosować innowacyjne metody edukacyjne. Podpowiada jak zaplanować i zorganizować pracę określonymi metodami tak, aby prowadzone przez nauczycieli zajęcia były atrakcyjne, a ich efekty miały wpływ na efektywny
i zintegrowany rozwój uczniów.  

Najnowsze szkolenia:

Bądź na bieżąco: